Piirihallitus

Piirinjohtaja

Timo Valtanen
Pohjolan Pirteät

timo.valtanen@partio.fi
040 8483 495

Piirin varajohtaja

Taneli Salonen
Halkokariset

taneli.salonen@partio.fi

Piirihallituksen jäsen, ohjelma ja partiokasvatus

Hilla Mettovaara
Oulun Pihka-Versot

hilla.mettovaara@partio.fi
044 325 0796

Piirihallituksen jäsen, koulutus

Elina Saloranta
Kelopojat

elina.saloranta@partio.fi
044 554 6598

Piirihallituksen jäsen, yhteiskuntasuhteet

Sanna Saarimaa
Oulunsalon Norret

sanna.saarimaa@partio.fi
0405424748

Piirihallituksen jäsen, viestintä ja markkinointi

Tiia Kivi
Karinkoluajat

tiia.kivi@partio.fi
0403540650

Piirihallituksen jäsen, projektit

Emmi Turpeinen
Samposet

emmi.turpeinen@partio.fi
040 097 6199

Piirihallituksen jäsen, aluetyö ja lippukuntatuki

Henri Korkeaniemi
Ilkan Partiolaiset

henri.korkeaniemi@partio.fi
0456325025

Piirihallituksen jäsen, vapaaehtoistuki

Annu Muukari
Lakeuden Eräpartio

annu.muukari@partio.fi
0442568170

Piirihallituksen jäsen, kasvu

Juulia Tavasti
Limingan Niittykärpät

juulia.tavasti@partio.fi
045 125 2196