Piirihallitus

Piirinjohtaja

Saija Kivelä
Samposet

saija.kivela@partio.fi
040 843 0736

Pekka Väkiparta

Piirin varajohtaja

Pekka Väkiparta
Vainion Vesat

pekka.vakiparta@partio.fi
040 461 0420

Piirihallituksen jäsen, ohjelma ja partiokasvatus

Hilla Mettovaara
Oulun Pihka-Versot

hilla.mettovaara@partio.fi
044 325 0796

Piirihallituksen jäsen, koulutus

Elina Saloranta
Kelopojat

elina.saloranta@partio.fi
044 554 6598

Piirihallituksen jäsen, yhteiskuntasuhteet

Taneli Salonen
Halkokariset

taneli.salonen@partio.fi

Piirihallituksen jäsen, viestintä ja markkinointi

Ines Sirén
Kokko-Pojat

ines.siren@partio.fi

Piirihallituksen jäsen, projektit

Emmi Turpeinen
Samposet

emmi.turpeinen@partio.fi
040 097 6199

Piirihallituksen jäsen, aluetyö ja lippukuntatuki

Timo Valtanen
Pohjolan Pirteät

timo.valtanen@partio.fi
040 8483 495

Piirihallituksen jäsen, vapaaehtoistuki

Harri Kastell
Merituuli

harri.kastell@partio.fi
050 367 4625

Piirihallituksen jäsen, kasvu

Juulia Tavasti
Limingan Niittykärpät

juulia.tavasti@partio.fi
045 125 2196