Piirihallitus

Piirinjohtaja

Saija Kivelä
Samposet

saija.kivela@partio.fi
040 843 0736

Piirin varajohtaja

Pekka Väkiparta
Vainion Vesat

pekka.vakiparta@partio.fi
040 461 0420

Piirihallituksen jäsen, ohjelma ja partiokasvatus

Ville-Valtteri Veikkolainen
Merituuli

ville-valtteri.veikkolainen@partio.fi
045 112 1288

Piirihallituksen jäsen, koulutus ja vapaaehtoistuki

Antti Karppi
Vaasan Metsäveikot

antti.karppi@partio.fi
045 154 7951

Piirihallituksen jäsen, talous ja yhteiskuntasuhteet

Kaisa Uusimäki
Hanhikiven Kiertäjät

kaisa.salmu@partio.fi

Piirihallituksen jäsen, viestintä ja markkinointi

Ines Sirén
Kokko-Pojat

ines.siren@partio.fi
050 401 8892

Piirihallituksen jäsen, projektit

Emmi Turpeinen
Samposet

emmi.turpeinen@partio.fi
040 097 6199

Piirihallituksen jäsen, aluetyö ja lippukuntatuki

Timo Valtanen
Pohjolan Pirteät

timo.valtanen@partio.fi
040 8483 495

Piirihallituksen jäsen, aikuistuki ja rekrytointi

Harri Kastell
Merituuli

harri.kastell@partio.fi
050 367 4625

Piirihallituksen jäsen, kasvu

Juulia Tavasti
Limingan Niittykärpät

juulia.tavasti@partio.fi
045 125 2196