Viestintäryhmä

Piirihallituksen jäsen, viestintä

Lippukuntien viestintäkummi

Tiia Kivi
Karinkoluajat

tiia.kivi@partio.fi

Viestintäryhmän puheenjohtaja

Viestintäkummi: Projektit
Valokuvaaja

Oskari Pajunpää
Pohjolan Pirteät

oskari.pajunpaa@partio.fi

Piirilehti Pohjan Puhurin päätoimittaja, Viestintäryhmän jäsen

Viestintäkummi: Alueryhmä

Viivi Huttunen
​Tervapartio

 viivi.huttunen@partio.fi

Piirilehti Pohjan Puhurin päätoimittaja

Pekka Väkiparta
​Vainion Vesat

pekka.vakiparta@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen

Viestintäkummi: Yhteiskuntasuhteet

Julius Yrjänä
Hanhikiven Kiertäjät

julius.yrjana@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen

Viestintäkummi: Koulutus

Oskari Aaltonen
Oulunsalon Norret

oskari.aaltonen@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen

Viestintäkummi: Kasvu

Kristo Heikkinen
Putaan Vilkkaat

kristo.heikkinen@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen

Valokuvaaja

Lotta Ollila
Merituuli

lotta.ollila@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen

Valokuvaaja

Tomi Kouvala
Pateniemen Polunpolkijat

tomi.kouvala@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen

Aada Rehnberg
Pohjan Veikot

aada.rehnberg@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen

Lara Laamanen
Samposet

lara.laamanen@partio.fi