Viestintäryhmä

Piirihallituksen jäsen, Pohjan Puhurin päätoimittaja
viestintäkummi, alue 7, 8 & 10

Ines Sirén
Kokko-Pojat

ines.siren@partio.fi
050 401 8892

Piiri-YSP, Viestintäryhmän puheenjohtaja
​viestintäkummi, alue 9

Henri Tammi
Vaasan Metsäveikot, Vaasa

henri.tammi@partio.fi

Viestintäryhmän puheenjohtaja,
Pohjan Puhurin toimittaja,
viestintäkummi, alue 5

Alisa Takanen
Sievin Samoojat

alisa.takanen@partio.fi

Kuvittaja, Viestintäryhmän jäsen

Meeri Rasivirta
Härmän Tähystäjät

Toimittaja, Viestintäryhmän jäsen
​viestintäkummi, alue 1 & 2

Viivi Huttunen
​Tervapartio

viivi.huttunen@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen
viestintäkummi, alue 9

Aapo Vistilä
​Vaasan Metsäveikot, Vaasa

aapo.vistila@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen
​viestintäkummi, alue 6

Sofia Forslund
Himangan Nuotioveljet, Himanka

sofia.forslund@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen
​viestintäkummi, alue 4

Julius Yrjänä
Hanhikiven Kiertäjät, Pyhäjoki

julius.yrjana@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen
viestintäkummi, alue 6

Tiia Kivi
Partiolippukunta Halkokariset

tiia.kivi@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen
viestintäkummi, alue 3

Juuso Maalismaa
Samposet

juuso.maalismaa@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen
viestintäkummi, alue 1 & 2

Sonja Vaakanainen
Oulun Valppaat

sonja.vaakanainen@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen
viestintäkummi, alue 5

Suvi Kettunen
​Viessojat

suvi.kettunen@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen
viestintäkummi, alue 1 & 2

Veera Lepistö
Oulun Valppaat

veera.lepisto@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen

Aleksi Huovinen
Tyrnävän Mustavarikset

aleksi.huovinen@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen

Aada Rehnberg
Pohjan Veikot

aada.rehnberg@partio.fi

Viestintäryhmän jäsen

Lara Laamanen
Samposet

lara.laamanen@partio.fi