Ohjelmaryhmä

Ohjelmavalmentajavastaava

Satu Kivelä
Kokko-Pojat

050 – 404 2139
satu.kivela@partio.fi

Piirihallituksen jäsen, ohjelma ja partiokasvatus

Hilla Mettovaara
Oulun Pihka-Versot

044 – 325 0796

hilla.mettovaara@partio.fi

Meripartiojaosto

Meripartiojaosto, puheenjohtaja

Haetaan jaoston puheenjohtajaa

 

Erätaitojaosto

Erätaitojaosto, puheenjohtaja

Heikki Kivi
Halkokariset

heikki.j.kivi@partio.fi

Jäsen

Juhani Hopkins
SOOPA

juhani.hopkins@partio.fi

 

Jäsen

Puntanen Mikko
Karinkoluajat

Jäsen

Juuso Junila
Vaasan Metsäveikot

juuso.junila@partio.fi

Jäsen

Henri Tammi
Vaasan Metsäveikot

henri.tammi@partio.fi

 

Jäsen

Petri Jokinen
Pohjolan Pirteät

 

 

Jäsen

Sara Vuoti
Pohjan Ilves

sara.vuoti@partio.fi

 

Jäsen

Ulla Keskiaho

Merituuli

ulla.keskiaho@partio.fi

 

Jäsen

Jarkko Heikkilä

Halkokariset

jarkko.heikkila@partio.fi

Jäsen

Harri Kastell

Merituuli

harri.kastell@partio.fi

Ensiapujaosto

Ensiapujaosto, puheenjohtaja

Saku Huovinen

Tyrnävän Mustavarikset

saku.a.huovinen@partio.fi

 

Jäsen

Jari Veikkolainen
Merituuli

jari.veikkolainen@partio.fi

Jäsen

Juuso Junila
Vaasan Metsäveikot

juuso.junila@partio.fi

Jäsen

Iina Viljanmaa
Sarka-Versot

iina.viljanmaa@partio.fi

Jäsen

Elina Peltosaari
Nivalan Partio

elina.peltosaari@partio.fi

Jäsen

Pia-Nora Isomäki
Kurikan Korvenkävijät

pia-nora.isomaki@partio.fi

Jäsen

Mia-Maria Isomäki
Kurikan Korvenkävijät

mia-maria.isomaki@partio.fi

Jäsen

Sara Kreutzer
Kiimingin Virkut

sara.kreutzer@partio.fi

 

Jäsen

Jemina Mäntymäki
Kauhajoen Kytöveikot

jemina.mantymaki@partio.fi

Jäsen

Saara Wihervaara
Kelopojat

saara.wihervaara@partio.fi

Kansainvälisyysjaosto

Kansainvälisyysjaosto, puheenjohtaja

Haetaan uutta puheenjohtajaa!

Kilpailujaosto

Kilpailujaosto, puheenjohtaja

Tiia Keltamäki
Tervapartio

tiia.keltamaki@partio.fi

 

Jaoston jäsen

Valtteri Kuorilehto
Pohjan Veikot

valtteri.kuorilehto@partio.fi

Jaoston jäsen

Mika Laurila
Kiimingin Virkut

mika.laurila@partio.fi

 

Jaoston jäsen

Katri Moilanen
Pohjan Veikot

katri.moilanen@partio.fi

Jaoston jäsen

Aada Rehnberg
Pohjan Veikot

aada.rehnberg@partio.fi

Jaoston jäsen

Jenna Salmi
Ilkan Partiolaiset

jenna.salmi@partio.fi

Jaoston jäsen

Jani Yli-Kantola
Eräkurjet Pietarsaari

jani.yli-kantola@partio.fi