Koulutusryhmä

 

Pestausvalmentajavastaava ja koulutusryhmän puheenjohtaja

Petri  “Pete” Patronen
Kelopojat

petri.patronen@partio.fi

Piirihallituksen jäsen, koulutus

Antti  “Aka” Karppi
Vaasan Metsäveikot

antti.karppi@partio.fi

Vastaava koulutusohjaaja

Antti "Aake" Kerola
Toimarit

antti.kerola@partio.fi

Koulutusohjaaja

Elina Sangi
Kaustisen Kallionkoluajat

elina.sangi@partio.fi

 

Koulutusohjaaja

Elina Kinnunen
Halkokariset

elina.kinnunen1@partio.fi

Koulutusohjaaja (PJ-jatkokoulutus)

Jarmo "Jami" Komulainen
Koskiveikot

jarmo.komulainen@partio.fi

Ikäkausikoulutusjaoston puheenjohtaja

Suvi Lempiäinen
Kurikan Korvenkävijät

suvi.lempiainen@partio.fi

Ikäkausikoulutusjaosto

Ikäkausikoulutusjaoston puheenjohtaja

Suvi Lempiäinen
Kurikan Korvenkävijät

suvi.lempiainen@partio.fi

 

Koulutusohjaaja

Elina Kinnunen
Halkokariset

elina.kinnunen1@partio.fi

 

Jäsen

Anna Leppilahti
Pohjolan Pirteät

anna.leppilahti@partio.fi

 

Jäsen

Maija Metso
Pohjan Veikot

maija.metso@partio.fi

Partiojohtajakoulutusjaosto

Pjpk-jaoston puheenjohtaja

Antti “Aka” Karppi
Vaasan Metsäveikot

antti.karppi@partio.fi

Pjpk-jaoston puheenjohtaja, koulutusohjaaja

Elina Sangi
Kaustisen Kallionkoluajat

elina.sangi@partio.fi

Jäsen

Timo Vehkaoja
Kiimingin Virkut

timo.vehkaoja@partio.fi

Jäsen

Sini "Pakki" Liukkonen
Karinkoluajat

sini.liukkonen@partio.fi

 

Jäsen

Laura "Puppe" Siitonen
Kiimingin Virkut

laura.siitonen@partio.fi

Juulia Tavasti

Jäsen

Juulia Tavasti
Limingan Niittykärpät

juulia.tavasti@partio.fi

 

Jäsen

Juulia Kehus
Putaan Vilkkaat

juulia.kehus@partio.fi

Jäsen

Saara Wihervaara
Kelopojat

saara.wihervaara@partio.fi

 

Jäsen

Tomi "Nuuskis" Tiilikainen
Putaan Vilkkaat

tomi.tiilikainen@partio.fi