Alueryhmä

Alueryhmän puheenjohtaja, piirihallituksen jäsen

Lippukuntavalmentajavastaava, alueryhmän puheenjohtaja

Henri “Henkka” Korkeaniemi
Ilkan Partiolaiset

henri.korkeaniemi@partio.fi

Piirihallituksen jäsen, aluetyö ja lippukuntatuki

Timo Valtanen
Pohjolan Pirteät

timo.valtanen@partio.fi
040 8483 495

Valmentajat

Lippukuntavalmentaja, Alue 2 Pahki

Toni Sallinen
Pateniemen Polunpolkijat

toni.sallinen@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 2 Pahki

Katariina Kattelus
Pohjolan Pirteät ry

katariina.kattelus@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 2 Pahki

Anna Nurmivuori
Oulunsalon Norret ry

anna.nurmivuori@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 3 Pönkkä

Minna Arvola
Samposet

minna.arvola@partio.fi

Ohjelmavalmentaja, Alue 3 Pönkkä

Mari Hurskainen
Eräpartiolippukunta Limingan Niittykärpät

mari.hurskainen@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 4 Valakia

Maria “Maaru” Hirvilammi
Pohjan Ilves

anna.hirvilammi@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 6 Moomma

Mira Takalo
Halkokariset

mira.takalo@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 7 Priima

Henri “Henkka” Korkeaniemi
Ilkan Partiolaiset

henri.korkeaniemi@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 10 Kranni

Henna Sillanpää
Ylihärmän Partiolaiset

henna.sillanpaa@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 10 Kranni

Tanja Kentta
Simpsiön Siskot

tanja.kentta@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 10 Kranni

Johanna Taipale
Ylihärmän Partiolaiset ry

taipalejohanna@gmail.com

Moninaisuusjaosto

Moninaisuusjaoston puheenjohtaja

Sanna Nygård
Viessojat ry

sanna.nygard@partio.fi

Jäsen

Sarita Alarotu
Kauhajoen Kytöveikot ry

Jäsen

Sofia Forslund
Karinkoluajat ry

Jäsen

Terhi Mäki-Turja
Parran Haltijat ry

Jäsen

Antti Ristkari
Partiolippukunta Samposet ry

Jäsen

Milja Sallme’n
Pohjolan Pirteät ry