Alueryhmä

Alueryhmän puheenjohtaja, piirihallituksen jäsen

Raisa Lindeman

Alueryhmän puheenjohtaja

Raisa Lindeman
Pohjan Veikot

raisa.lindeman@partio.fi
050 308 0773

Piirihallituksen jäsen, aluetyö ja lippukuntatuki Lippukuntavalmentajavastaava

Henri “Henkka” Korkeaniemi
Ilkan Partiolaiset

henri.korkeaniemi@partio.fi
045 632 5025

Valmentajat

Lippukuntavalmentaja, Alue 2 Pahki

Katariina Kattelus
Pohjolan Pirteät ry

katariina.kattelus@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 2 Pahki

Mikko Lämsä
Pohjolan Pirteät ry

mikko.lamsa@partio.fi

Lippukuntavalmentaja​, Alue 2 Pahki

Tiia Hyvälä
Pohjan Veikot

tiia.hyvala@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 3 Pönkkä

Minna Arvola
Samposet

minna.arvola@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 6 Moomma

Mira Takalo
Halkokariset

mira.takalo@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 7 Priima

Essi Fält
Parran Haltiat

essi.falt@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 7 Priima

Sara Mäki-Latvala
Ilkan Partiolaiset

sara.maki-latvala@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 9 Ylihyvä

Sari Koikkalainen
Ahjopartio ry

sari.koikkalainen@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 10 Kranni

Tanja Kentta
Simpsiön Siskot

tanja.kentta@partio.fi

Lippukuntavalmentaja, Alue 10 Kranni

Johanna Taipale
Ylihärmän Partiolaiset ry

taipalejohanna@gmail.com