Piirin yhteystiedot

Pohjanmaan Partiolaisten toimiston toimipaikat (Tuulenpesät) ovat Vaasassa, Ylivieskassa ja Oulussa, joissa työskentelee yhteensä neljä toimihenkilöä. Toimipaikkojen tarkemmat tiedot löydät sivun vasemmassa reunassa olevien linkkien takaa.
 

Puhelinvaihde: 044  716 9300
Sähköposti: toimisto [at] pohjanmaa.partio.fi
Laskutusosoite: Pohjanmaan Partiolaiset ry
Hallituskatu 35 A 5
90100 Oulu
Päivystysajat:

ma-ti 12-16
ke      13-17     
to-pe 12-16

Poikkeukset päivystysaikoihin:

  • ma 18.9.- ma 25.9. Vaasan toimipaikka suljettu

 

Piirin toimihenkilöt

Toiminnanjohtaja Marko Miesmaa

044 037 5779

marko.miesmaa [at] partio.fi
Järjestösihteeri, alue ja hallinto Heidi Männistö 044 716 9301 heidi.mannisto [at] partio.fi
Järjestösihteeri, viestintä ja projekti Johanna Kuoppala 044 716 9303 johanna.kuoppala [at] partio.fi
Järjestösihteeri, koulutus ja ohjelma Noora Småträsk 044 716 9302 noora.smatrask [at] partio.fi

 

Piirihallitus

Piirinjohtaja Saija Kivelä 040 843 0736 saija.kivela [at] partio.fi
Piirin varajohtaja Tiia Tuhkasaari 040 822 9050 tiia.tuhkasaari [at] partio.fi
Ohjelma ja partiokasvatus Ville-Valtteri Veikkolainen 045 112 1288  ville-valtteri.veikkolainen [at] partio.fi
Talous ja yhteiskuntasuhteet Kaisa Uusimäki 040 549 6418 kaisa.uusimaki [at] partio.fi
Koulutus ja vapaaehtoistuki Antti Karppi 045 154 7951 antti.karppi [at] partio.fi
Viestintä ja markkinointi Ines Sirén 050 401 8892 ines.siren [at] partio.fi (ines.siren [at] partio.fi)
Projektit Essi Mäyrä 050 432 4725 essi.mayra [at] partio.fi
Aluetyö ja lippukuntatuki Mira Takalo 040 729 7120 mira.takalo [at] partio.fi
Aikuistuki ja rekrytointi Harri Kastell 050 367 4625 harri.kastell [at] partio.fi

 

 

Lisätietoja eri toiminnanaloista löydät TOIMINTA-otsikon alta.